MWSET1-1-19
Essentra ComponentsEssentra Components
MWSET1-1-19 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MWSET1-1-19
Proizvajalec / znamka: Essentra Components
Opis izdelka CBL CLIP WIRE SADDLE NAT PUSH IN
Podatkovni listi: 1.MWSET1-1-19.pdf2.MWSET1-1-19.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MWSET1-1-19
Številka dela MWSET1-1-19 Proizvajalec Essentra Components
Opis CBL CLIP WIRE SADDLE NAT PUSH IN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 314910 pcs Podatkovni list 1.MWSET1-1-19.pdf2.MWSET1-1-19.pdf
Premer 0.080" (2.03mm) Atributi atributov Micro
Tip Clip, Wire Saddle Serija -
Velikost vijaka - Debelina plošče 0.063" (1.60mm)
Velikost luknje plošče 0.067" (1.70mm) Pakiranje Bulk
Druga imena 62030016
MWSET1-1-19-ND
MWSET1119
RPC4467
Odpiranje velikosti 0.190" L x 0.040" H (4.83mm x 1.02mm)
Tip montaže Push In Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Materialna debelina - Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Dolžina 0.280" (7.11mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 0.160" (4.06mm) Lastnosti Flame Retardant
natančen opis Cable Clip, Wire Saddle Natural Push In 0.190" L x 0.040" H (4.83mm x 1.02mm) Barva Natural