PSB-10M-01A2-RT
Essentra ComponentsEssentra Components
PSB-10M-01A2-RT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSB-10M-01A2-RT
Proizvajalec / znamka: Essentra Components
Opis izdelka BRD SPT REST MNT ADHESIVE 10MM
Podatkovni listi: PSB-10M-01A2-RT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PSB-10M-01A2-RT
Številka dela PSB-10M-01A2-RT Proizvajalec Essentra Components
Opis BRD SPT REST MNT ADHESIVE 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 201401 pcs Podatkovni list PSB-10M-01A2-RT.pdf
Debelina podporne plošče - Podaljšajte premer odprtine -
Serija PSB Druga imena PSB-10M-01A2-RT-ND
RPC4703
Tip montaže Adhesive Debelina montažne plošče -
Premer montažne odprtine - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Nylon Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Dolžina - na splošno 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Holding Type Resting Mount Lastnosti -
natančen opis Board Support Resting Mount / Adhesive Nylon 0.394" (10.00mm) Med višino plošče 0.394" (10.00mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PSB-14M-19A2-RT
PSB-14M-19A2-RT
Proizvajalci: Essentra Components
Opis: BRD SPT REST MNT ADHESIVE 14MM