RKWPR-8-13
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RKWPR-8-13
Proizvajalec / znamka: Essentra Components
Opis izdelka CABLE TIE, HOOK & LOOP PLENUM RA
Podatkovni listi: 1.RKWPR-8-13.pdf2.RKWPR-8-13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RKWPR-8-13
Številka dela RKWPR-8-13 Proizvajalec Essentra Components
Opis CABLE TIE, HOOK & LOOP PLENUM RA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29101 pcs Podatkovni list 1.RKWPR-8-13.pdf2.RKWPR-8-13.pdf
Tip žice / kabla Hook and Loop - Tie Premer 0.500" (12.70mm)
Natezno trdnost - Serija RKWPR
Pakiranje Bulk Tip montaže Screw Mount, Cross-Cut
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Polypropylene Hook, Polyamide Loop
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Dolžina - Približna 13.00"
Dolžina - Dejanska 1.083' (330.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Plenum Rated natančen opis Hook and Loop - Tie Black, Maroon 0.500" (12.70mm) 1.083' (330.00mm)