RLCBSK-14-01
Essentra ComponentsEssentra Components
RLCBSK-14-01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RLCBSK-14-01
Proizvajalec / znamka: Essentra Components
Opis izdelka BRD SPT SNAP LOCK NYLON 14MM
Podatkovni listi: RLCBSK-14-01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RLCBSK-14-01
Številka dela RLCBSK-14-01 Proizvajalec Essentra Components
Opis BRD SPT SNAP LOCK NYLON 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 304479 pcs Podatkovni list RLCBSK-14-01.pdf
Debelina podporne plošče 0.063" (1.60mm) Podaljšajte premer odprtine 0.157" (3.99mm)
Serija RLCBSK Druga imena RLCBSK-14-01-ND
RPC4918
Tip montaže Snap Lock Debelina montažne plošče 0.063" (1.60mm)
Premer montažne odprtine 0.213" (5.40mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Nylon Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Dolžina - na splošno 0.909" (23.10mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Holding Type Snap Lock Lastnosti Locking, Reverse Mounting
natančen opis Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.551" (14.00mm) Med višino plošče 0.551" (14.00mm)