TCGVM1-2.500-23
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCGVM1-2.500-23
Proizvajalec / znamka: Essentra Components
Opis izdelka TENS CARD GUIDE VERT-MNT 2.62"
Podatkovni listi: TCGVM1-2.500-23.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TCGVM1-2.500-23
Številka dela TCGVM1-2.500-23 Proizvajalec Essentra Components
Opis TENS CARD GUIDE VERT-MNT 2.62" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4279 pcs Podatkovni list TCGVM1-2.500-23.pdf
Serija TCGVM Druga imena 21154005
TCGVM12.50023
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Za uporabo s / sorodnimi izdelki -
Vrsta pripomočka Polycarbonate, Snap-In Mount, 2.500" (63.50mm)