TNM2.5-6.5-10-1
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNM2.5-6.5-10-1
Proizvajalec / znamka: Essentra Components
Opis izdelka ROUND STANDOFF M2.5 NYLON 10MM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TNM2.5-6.5-10-1
Številka dela TNM2.5-6.5-10-1 Proizvajalec Essentra Components
Opis ROUND STANDOFF M2.5 NYLON 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29290 pcs Podatkovni list
Utež - Tip Round Standoff
Navoj / brez oznake Threaded Serija TNSP-MX
Vijak, velikost navoja M2.5 Obloga -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Nylon, Brass Insert
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina - na splošno 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female, Female
Lastnosti - Premer - zunaj 0.256" (6.50mm)
Premer - znotraj - natančen opis Round Standoff Threaded M2.5 Nylon, Brass Insert 0.394" (10.00mm) Natural
Barva Natural Med višino plošče 0.394" (10.00mm)