TRCG-6.675
Essentra ComponentsEssentra Components
TRCG-6.675 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TRCG-6.675
Proizvajalec / znamka: Essentra Components
Opis izdelka CARD GUIDE TEN-RACK 6.68X6 3/8"
Podatkovni listi: TRCG-6.675.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TRCG-6.675
Številka dela TRCG-6.675 Proizvajalec Essentra Components
Opis CARD GUIDE TEN-RACK 6.68X6 3/8" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78722 pcs Podatkovni list TRCG-6.675.pdf
Serija TRCG Druga imena 61154004
RPC2137
TRCG-6.675-ND
TRCG6.675
Za uporabo s / sorodnimi izdelki 0.050 ~ 0.087" (1.30 ~ 2.20mm) PC Boards Vrsta pripomočka Polycarbonate, Snap-In Mount, 6.675" (169.55mm)