19-22/R6G6C-A32/2T
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
19-22/R6G6C-A32/2T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 19-22/R6G6C-A32/2T
Proizvajalec / znamka: Everlight Electronics
Opis izdelka LED RED/YELLOW-GREEN CLEAR 4SMD
Podatkovni listi: 19-22/R6G6C-A32/2T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 19-22/R6G6C-A32/2T
Številka dela 19-22/R6G6C-A32/2T Proizvajalec Everlight Electronics
Opis LED RED/YELLOW-GREEN CLEAR 4SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1724733 pcs Podatkovni list 19-22/R6G6C-A32/2T.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2V Red, 2V Yellow-Green Kotni kot 130°
Paket naprave za dobavitelja 4-SMD Velikost / dimenzija 1.90mm L x 1.60mm W
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Druga imena 1080-1588-2
S10B003349
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Ocena - Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 1.60mm x 1.20mm
Barva objektiva Colorless Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 0.90mm Lastnosti -
natančen opis Red, Yellow-Green 624nm Red, 572nm Yellow-Green LED Indication - Discrete 2V Red, 2V Yellow-Green 4-SMD, No Lead Tok - preskus 20mA Red, 20mA Yellow-Green