36-1/Y3C-ARTC
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 36-1/Y3C-ARTC
Proizvajalec / znamka: Everlight Electronics
Opis izdelka LED YELLOW CLEAR 3MM T/H
Podatkovni listi: 36-1/Y3C-ARTC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 36-1/Y3C-ARTC
Številka dela 36-1/Y3C-ARTC Proizvajalec Everlight Electronics
Opis LED YELLOW CLEAR 3MM T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 206615 pcs Podatkovni list 36-1/Y3C-ARTC.pdf
Valovna dolžina - vrh 594nm Valovna dolžina - prevladujoča 592nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.9V Kotni kot 20°
Paket naprave za dobavitelja 3mm POWER LED Velikost / dimenzija 7.62mm L x 7.62mm W
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 4-DIP (0.200", 5.08mm) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Preglednost objektiva Clear
Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 3.00mm Barva objektiva Colorless
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina (maks.) 7.05mm
Lastnosti - natančen opis Yellow 592nm LED Indication - Discrete 2.9V 4-DIP (0.200", 5.08mm)
Tok - preskus 70mA Konfiguracija Standard
Barva Yellow
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
36-0518-11H
36-0518-11H
Proizvajalci: Aries Electronics, Inc.
Opis: CONN SOCKET SIP 36POS GOLD