38-1/A5C-AQSC
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 38-1/A5C-AQSC
Proizvajalec / znamka: Everlight Electronics
Opis izdelka LED PWR 3MM RED-ORN WATER CLEAR
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 38-1/A5C-AQSC
Številka dela 38-1/A5C-AQSC Proizvajalec Everlight Electronics
Opis LED PWR 3MM RED-ORN WATER CLEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 243940 pcs Podatkovni list
Valovna dolžina - vrh - Valovna dolžina - prevladujoča -
Napetost - naprej (Vf) (Typ) - Kotni kot -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija -
Serija - Pakiranje -
Paket / primer - Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Preglednost objektiva -
Stil / velikost objektiva - Barva objektiva -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina (maks.) -
Lastnosti - natančen opis LED PWR 3MM RED-ORN WATER CLEAR
Tok - preskus - Konfiguracija -
Barva -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
38-0518-10H
38-0518-10H
Proizvajalci: Aries Electronics, Inc.
Opis: CONN SOCKET SIP 38POS GOLD
Na zalogi: 24457 pcs
Prenesi: 38-0518-10H.pdf
RFQ
Na zalogi: 16051 pcs
Prenesi: 38-0518-11.pdf
RFQ
Prenesi: 38-0518-10.pdf
38-1/Y3C-AQSC
38-1/Y3C-AQSC
Proizvajalci: Everlight Electronics
Opis: LED PWR 3MM SUPER YELLOW CLEAR
Prenesi:
38-1-A3387-R9C-D1R1S1DH
38-1-A3387-R9C-D1R1S1DH
Opis: LED PWR 3MM BRILLIANT RED CLEAR
Prenesi:
Proizvajalci: GC Electronics
Opis: LAMP NEON RED 12V PNL MNT
38-108
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: SKT 3/8DR 12PT 8MM
38-109
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: SKT 3/8DR 12PT 9MM
Prenesi: 38-0518-11H.pdf
38-1/R3C-AQSC
38-1/R3C-AQSC
Proizvajalci: GC Electronics
Opis: LAMP GREEN 12V PNL MNT
38-0518-10T
38-0518-10T
Prenesi: 38-0518-10T.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika