EADSF056RA1
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EADSF056RA1
Proizvajalec / znamka: Everlight Electronics
Opis izdelka 7SEG DISPLAY 4DIGIT RED 0.58" CC
Podatkovni listi: EADSF056RA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EADSF056RA1
Številka dela EADSF056RA1 Proizvajalec Everlight Electronics
Opis 7SEG DISPLAY 4DIGIT RED 0.58" CC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22967 pcs Podatkovni list EADSF056RA1.pdf
Valovna dolžina - vrh 632nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2V
Velikost / dimenzija 0.748" H x 1.969" W x 0.124" D (19.00mm x 50.00mm x 3.15mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 60mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 12-SMD, No Lead Število znakov 4
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 24mcd
Vrsta zaslona 7-Segment Digit / alfa velikost 0.56" (14.22mm)
natančen opis Character LED Display Module Red 7-Segment 4 Character Common Cathode 2V 20mA 0.748" H x 1.969" W x 0.124" D (19.00mm x 50.00mm x 3.15mm) 12-SMD, No Lead Tok - preskus 20mA