EASV1803WA0
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EASV1803WA0
Proizvajalec / znamka: Everlight Electronics
Opis izdelka LED WHITE DIFFUSED 2SMD R/A
Podatkovni listi: EASV1803WA0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EASV1803WA0
Številka dela EASV1803WA0 Proizvajalec Everlight Electronics
Opis LED WHITE DIFFUSED 2SMD R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 784335 pcs Podatkovni list EASV1803WA0.pdf
Valovna dolžina - vrh - Valovna dolžina - prevladujoča -
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3V Kotni kot 130°
Paket naprave za dobavitelja 2-SMD Velikost / dimenzija 1.80mm L x 1.00mm W
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, No Lead Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Millicandela Ocena 135mcd
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Preglednost objektiva Diffused
Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 1.10mm x 0.30mm Barva objektiva Yellow
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina (maks.) 0.35mm
Lastnosti - natančen opis White LED Indication - Discrete 3V 2-SMD, No Lead
Tok - preskus 5mA Konfiguracija Standard