ELSH-F71M1-0CPHS-C3500
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
ELSH-F71M1-0CPHS-C3500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ELSH-F71M1-0CPHS-C3500
Proizvajalec / znamka: Everlight Electronics
Opis izdelka LED SHUEN WARM WHITE 3500K 2SMD
Podatkovni listi: ELSH-F71M1-0CPHS-C3500.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ELSH-F71M1-0CPHS-C3500
Številka dela ELSH-F71M1-0CPHS-C3500 Proizvajalec Everlight Electronics
Opis LED SHUEN WARM WHITE 3500K 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64735 pcs Podatkovni list ELSH-F71M1-0CPHS-C3500.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3.4V Kotni kot 120°
Toplotna odpornost paketa 10°C/W Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.120" W (4.50mm x 3.05mm) Serija SHUEN
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena 1080-1267-2
ELSHF71M10CPHSC3500
Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Lumens / Watt @ Current - Test 59 lm/W Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.15mm) Flux @ 85 ° C, Tok - Test 61 lm
Flux @ 25 ° C, Tok - Test 70 lm (70 lm ~ 80 lm) natančen opis LED Lighting SHUEN White, Warm 3500K (3220K ~ 3710K) 3.4V 350mA 120° 1812 (4532 Metric)
Tok - preskus 350mA Tok - maks 400mA