SP6201ER-L-3-3
Exar CorporationExar Corporation
Exar Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP6201ER-L-3-3
Proizvajalec / znamka: Exar Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 200MA 8DFN
Podatkovni listi: SP6201ER-L-3-3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
700 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SP6201ER-L-3-3
Številka dela SP6201ER-L-3-3 Proizvajalec Exar Corporation
Opis IC REG LINEAR 200MA 8DFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 206113 pcs Podatkovni list SP6201ER-L-3-3.pdf
Paket naprave za dobavitelja 8-DFN (2x3) Serija *
Pakiranje Bulk Paket / primer 8-VFDFN Exposed Pad
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA 8-DFN (2x3)
Trenutni - izhod 200mA