LXC60-2300SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXC60-2300SW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LXC60-2300SW
Proizvajalec / znamka: Excelsys Technologies Ltd.
Opis izdelka LED DRIVER CC AC/DC 13-27V 2.3A
Podatkovni listi: 1.LXC60-2300SW.pdf2.LXC60-2300SW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LXC60-2300SW
Številka dela LXC60-2300SW Proizvajalec Excelsys Technologies Ltd.
Opis LED DRIVER CC AC/DC 13-27V 2.3A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2307 pcs Podatkovni list 1.LXC60-2300SW.pdf2.LXC60-2300SW.pdf
Utež 1.7 lbs (771.1g) Napetost - izhod 13 ~ 27 V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Current
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 6.97" L x 2.66" W x 1.46" H (177.0mm x 67.5mm x 37.0mm) Serija LXC60
Ocene IP67 Moč (Watts) 60W
delovna temperatura -35°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OVP, SCP Učinkovitost 89%
Zatemnitev - natančen opis 2.3A 13 ~ 27 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 2.3A Odobritve CE, cULus, EN