LXD120-0450SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXD120-0450SW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LXD120-0450SW
Proizvajalec / znamka: Excelsys Technologies Ltd.
Opis izdelka LED DRIVER CC AC/DC 160-266V
Podatkovni listi: 1.LXD120-0450SW.pdf2.LXD120-0450SW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LXD120-0450SW
Številka dela LXD120-0450SW Proizvajalec Excelsys Technologies Ltd.
Opis LED DRIVER CC AC/DC 160-266V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1287 pcs Podatkovni list 1.LXD120-0450SW.pdf2.LXD120-0450SW.pdf
Utež 2.3 lbs (1kg) Napetost - izhod 160 ~ 266 V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Current
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 8.70" L x 2.66" W x 1.46" H (221.0mm x 67.5mm x 37.0mm) Serija LXD120
Ocene IP67 Moč (Watts) 120W
Druga imena 633-1154
LXD120-0450SW-ND
LXD1200450SW
delovna temperatura -35°C ~ 65°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, SCP
Učinkovitost 91% Zatemnitev Analog
natančen opis 450mA 160 ~ 266 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Tok - izhod (maks.) 450mA