LXV150-024S
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV150-024S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LXV150-024S
Proizvajalec / znamka: Excelsys Technologies Ltd.
Opis izdelka LED DRIVER CV AC/DC 24V 6.25A
Podatkovni listi: 1.LXV150-024S.pdf2.LXV150-024S.pdf3.LXV150-024S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LXV150-024S
Številka dela LXV150-024S Proizvajalec Excelsys Technologies Ltd.
Opis LED DRIVER CV AC/DC 24V 6.25A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6014 pcs Podatkovni list 1.LXV150-024S.pdf2.LXV150-024S.pdf3.LXV150-024S.pdf
Utež 2.3 lbs (1kg) Napetost - izhod 24V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 264VAC Tip Constant Voltage
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 7.84" L x 2.66" W x 1.58" H (199.0mm x 67.5mm x 40.0mm) Serija LXV150
Ocene IP67 Moč (Watts) 150W
Druga imena 633-1057 delovna temperatura -35°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 93%
Zatemnitev - natančen opis 6.25A 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 6.25A Odobritve CE, cULus, EN