LXV200-048SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV200-048SW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LXV200-048SW
Proizvajalec / znamka: Excelsys Technologies Ltd.
Opis izdelka LED DRIVER CV AC/DC 48V 4.17A
Podatkovni listi: 1.LXV200-048SW.pdf2.LXV200-048SW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LXV200-048SW
Številka dela LXV200-048SW Proizvajalec Excelsys Technologies Ltd.
Opis LED DRIVER CV AC/DC 48V 4.17A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1387 pcs Podatkovni list 1.LXV200-048SW.pdf2.LXV200-048SW.pdf
Utež 2.2 lbs (997.9g) Napetost - izhod 48V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Voltage
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 8.90" L x 2.66" W x 1.57" H (226.0mm x 67.5mm x 40.0mm) Serija LXV200
Ocene IP67 Moč (Watts) 200W
delovna temperatura -35°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 92.5%
Zatemnitev - natančen opis 4.17A 48V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 4.17A Odobritve CE, cULus, EN
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LXV200-052S
LXV200-052S
Proizvajalci: Excelsys Technologies Ltd.
Opis: LED DRIVER CV AC/DC 52V 3.84A
Na zalogi: 5114 pcs
Prenesi: LXV200-052S.pdf
RFQ
LXV200-052SW
LXV200-052SW
Na zalogi: 1307 pcs
Prenesi: LXV200-052SW.pdf
RFQ
Opis: LED DRIVER CV AC/DC 48V 4.17A