LXV250-042SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV250-042SW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LXV250-042SW
Proizvajalec / znamka: Excelsys Technologies Ltd.
Opis izdelka LED DRIVER CV AC/DC 42V 5.95A
Podatkovni listi: 1.LXV250-042SW.pdf2.LXV250-042SW.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 872 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 872 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LXV250-042SW
Številka dela LXV250-042SW Proizvajalec Excelsys Technologies Ltd.
Opis LED DRIVER CV AC/DC 42V 5.95A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 872 pcs Podatkovni list 1.LXV250-042SW.pdf2.LXV250-042SW.pdf
Utež 2.9 lbs (1.3kg) Napetost - izhod 42V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Voltage
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 9.88" L x 3.46" W x 1.30" H (251.0mm x 88.0mm x 33.0mm) Serija LXV250
Ocene IP67 Moč (Watts) 250W
delovna temperatura -35°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 93.5%
Zatemnitev - natančen opis 5.95A 42V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 5.95A Odobritve CE, cULus, EN