LXV26-024SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV26-024SW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LXV26-024SW
Proizvajalec / znamka: Excelsys Technologies Ltd.
Opis izdelka LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.08A
Podatkovni listi: LXV26-024SW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LXV26-024SW
Številka dela LXV26-024SW Proizvajalec Excelsys Technologies Ltd.
Opis LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.08A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4427 pcs Podatkovni list LXV26-024SW.pdf
Utež 0.441 lb (200.03g) Napetost - izhod 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Voltage
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 3.15" L x 3.07" W x 1.06" H (80.0mm x 78.0mm x 27.0mm) Serija LXV26
Ocene IP66 Moč (Watts) 26W
Druga imena 633-1210
LXV26024SW
delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 83% Zatemnitev -
natančen opis 1.08A 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Tok - izhod (maks.) 1.08A