LXV300-056SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV300-056SW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LXV300-056SW
Proizvajalec / znamka: Excelsys Technologies Ltd.
Opis izdelka LED DRIVER CV AC/DC 56V 5.35A
Podatkovni listi: 1.LXV300-056SW.pdf2.LXV300-056SW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LXV300-056SW
Številka dela LXV300-056SW Proizvajalec Excelsys Technologies Ltd.
Opis LED DRIVER CV AC/DC 56V 5.35A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1009 pcs Podatkovni list 1.LXV300-056SW.pdf2.LXV300-056SW.pdf
Utež 3.4 lbs (1.5kg) Napetost - izhod 56V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Voltage
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 9.88" L x 3.86" W x 1.30" H (251.0mm x 98.0mm x 33.0mm) Serija LXV300
Ocene IP67 Moč (Watts) 300W
delovna temperatura -35°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 94%
Zatemnitev - natančen opis 5.35A 56V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 5.35A Odobritve CE, cULus, EN