LXV40-024SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
Excelsys Technologies Ltd.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LXV40-024SW
Proizvajalec / znamka: Excelsys Technologies Ltd.
Opis izdelka LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.5A
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LXV40-024SW
Številka dela LXV40-024SW Proizvajalec Excelsys Technologies Ltd.
Opis LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.5A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4488 pcs Podatkovni list
Utež 0.662 lb (300.28g) Napetost - izhod 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Voltage
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm) Serija LXV40
Ocene IP66 Moč (Watts) 40W
delovna temperatura -20°C ~ 60°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 86% Zatemnitev -
natančen opis 1.5A 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Tok - izhod (maks.) 1.5A