LXV75-081SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV75-081SW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LXV75-081SW
Proizvajalec / znamka: Excelsys Technologies Ltd.
Opis izdelka LED DRIVER CV AC/DC 81V 930MA
Podatkovni listi: 1.LXV75-081SW.pdf2.LXV75-081SW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LXV75-081SW
Številka dela LXV75-081SW Proizvajalec Excelsys Technologies Ltd.
Opis LED DRIVER CV AC/DC 81V 930MA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1707 pcs Podatkovni list 1.LXV75-081SW.pdf2.LXV75-081SW.pdf
Utež 2.1 lbs (952.5g) Napetost - izhod 81V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Voltage
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 6.58" L x 2.62" W x 1.65" H (167.0mm x 66.5mm x 42.0mm) Serija LXV75
Ocene IP67 Moč (Watts) 75W
delovna temperatura -35°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 92%
Zatemnitev - natančen opis 930mA 81V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 930mA Odobritve CE, cULus, EN