LXV96-054SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV96-054SW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LXV96-054SW
Proizvajalec / znamka: Excelsys Technologies Ltd.
Opis izdelka LED DRIVER CV AC/DC 54V 1.77A
Podatkovni listi: 1.LXV96-054SW.pdf2.LXV96-054SW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LXV96-054SW
Številka dela LXV96-054SW Proizvajalec Excelsys Technologies Ltd.
Opis LED DRIVER CV AC/DC 54V 1.77A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2134 pcs Podatkovni list 1.LXV96-054SW.pdf2.LXV96-054SW.pdf
Utež 1.9 lbs (861.8g) Napetost - izhod 54V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Voltage
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 7.91" L x 2.66" W x 1.46" H (201.0mm x 67.5mm x 37.0mm) Serija LXV96
Ocene IP67 Moč (Watts) 96W
delovna temperatura -35°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 90%
Zatemnitev - natančen opis 1.77A 54V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 1.77A Odobritve CE, cULus, EN