XS1000-24N-004
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
Excelsys Technologies Ltd.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XS1000-24N-004
Proizvajalec / znamka: Excelsys Technologies Ltd.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 1008W
Podatkovni listi: 1.XS1000-24N-004.pdf2.XS1000-24N-004.pdf3.XS1000-24N-004.pdf4.XS1000-24N-004.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 284 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 284 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XS1000-24N-004
Številka dela XS1000-24N-004 Proizvajalec Excelsys Technologies Ltd.
Opis AC/DC CONVERTER 24V 1008W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 380 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 9.37" L x 5.04" W x 1.60" H (238.0mm x 128.0mm x 40.6mm)
Serija Xsolo Moč (Watts) 1008W
Druga imena 633-1364 delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Adjustable Output, Remote On/Off, Standby Output, Universal Input Učinkovitost 92%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 42A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 380 VDC Input Tok - izhod (maks.) 42A