XS500-24N-001
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
Excelsys Technologies Ltd.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XS500-24N-001
Proizvajalec / znamka: Excelsys Technologies Ltd.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 504W
Podatkovni listi: 1.XS500-24N-001.pdf2.XS500-24N-001.pdf3.XS500-24N-001.pdf4.XS500-24N-001.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 296 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 296 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XS500-24N-001
Številka dela XS500-24N-001 Proizvajalec Excelsys Technologies Ltd.
Opis AC/DC CONVERTER 24V 504W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 380 VDC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 9.33" L x 5.04" W x 1.54" H (237.0mm x 128.0mm x 39.1mm)
Serija Xsolo Moč (Watts) 504W
Druga imena 633-1355 delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Adjustable Output, Remote On/Off, Standby Output, Universal Input Učinkovitost -
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 21A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 380 VDC Input Tok - izhod (maks.) 21A