XS500-48N-001
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
Excelsys Technologies Ltd.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XS500-48N-001
Proizvajalec / znamka: Excelsys Technologies Ltd.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 504W
Podatkovni listi: 1.XS500-48N-001.pdf2.XS500-48N-001.pdf3.XS500-48N-001.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 238 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 238 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XS500-48N-001
Številka dela XS500-48N-001 Proizvajalec Excelsys Technologies Ltd.
Opis AC/DC CONVERTER 48V 504W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 238 pcs Podatkovni list 1.XS500-48N-001.pdf2.XS500-48N-001.pdf3.XS500-48N-001.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 380 VDC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 9.33" L x 5.04" W x 1.54" H (237.0mm x 128.0mm x 39.1mm)
Serija Xsolo Moč (Watts) 504W
delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Učinkovitost - natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 10.5A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 380 VDC Input
Tok - izhod (maks.) 10.5A Odobritve CE, cTUVus