E14/3.5/5-3F46
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E14/3.5/5-3F46
Proizvajalec / znamka: FERROXCUBE
Opis izdelka PLANAR E CORES
Podatkovni listi: E14/3.5/5-3F46.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E14/3.5/5-3F46
Številka dela E14/3.5/5-3F46 Proizvajalec FERROXCUBE
Opis PLANAR E CORES Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 158042 pcs Podatkovni list E14/3.5/5-3F46.pdf
Premer 5.00mm Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja E 14 x 3.5 x 5 Serija *
Material 3F46 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Dolžina 14.00mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 3.50mm Gap -