E16/8/5-3C92
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E16/8/5-3C92
Proizvajalec / znamka: FERROXCUBE
Opis izdelka E CORES
Podatkovni listi: E16/8/5-3C92.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E16/8/5-3C92
Številka dela E16/8/5-3C92 Proizvajalec FERROXCUBE
Opis E CORES Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 437189 pcs Podatkovni list E16/8/5-3C92.pdf
Premer 4.70mm Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja E 16 x 8 x 5 Serija *
Material 3C92 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Dolžina 16.00mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 8.20mm Gap -