E18/4/10-3F46
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E18/4/10-3F46
Proizvajalec / znamka: FERROXCUBE
Opis izdelka PLANAR E CORES
Podatkovni listi: E18/4/10-3F46.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E18/4/10-3F46
Številka dela E18/4/10-3F46 Proizvajalec FERROXCUBE
Opis PLANAR E CORES Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 133888 pcs Podatkovni list E18/4/10-3F46.pdf
Premer 10.00mm Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja E 18 x 4 x 10 Serija *
Material 3F46 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Dolžina 18.00mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 4.00mm Gap -