E25/13/7-3F36
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E25/13/7-3F36
Proizvajalec / znamka: FERROXCUBE
Opis izdelka E CORES
Podatkovni listi: E25/13/7-3F36.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1232 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E25/13/7-3F36
Številka dela E25/13/7-3F36 Proizvajalec FERROXCUBE
Opis E CORES Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 164247 pcs Podatkovni list E25/13/7-3F36.pdf
Premer 7.50mm Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja E 25 x 13 x 7 Serija *
Druga imena 432701863471
BM1EE02513071U300P
Material 3F36
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Dolžina 25.00mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 12.80mm