E64/10/50-3F4
FERROXCUBEFERROXCUBE
E64/10/50-3F4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E64/10/50-3F4
Proizvajalec / znamka: FERROXCUBE
Opis izdelka FERRITE CORE
Podatkovni listi: 1.E64/10/50-3F4.pdf2.E64/10/50-3F4.pdf3.E64/10/50-3F4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E64/10/50-3F4
Številka dela E64/10/50-3F4 Proizvajalec FERROXCUBE
Opis FERRITE CORE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 50.80mm Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja E 64 x 10 x 50 Serija -
Druga imena 1779-1059
BL4EE06410506U90PP
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material 3F4 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Dolžina 64.00mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 10.20mm Gap -
Dokončaj Uncoated Premer -
Osnovni tip E
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
E64/10/50-3F36-A630-P
E64/10/50-3F36-A630-P
Proizvajalci: FERROXCUBE
Opis: PLANAR E CORES
Na zalogi: 15192 pcs
Prenesi: E64/10/50-3F36-A630-P.pdf
RFQ
E64/10/50-3F36-A1600-P
E64/10/50-3F36-A1600-P
Proizvajalci: FERROXCUBE
Opis: PLANAR E CORES
Na zalogi: 17225 pcs
Prenesi: E64/10/50-3F36-A1600-P.pdf
RFQ
E64/10/50-3F4-A1600-P
E64/10/50-3F4-A1600-P
Prenesi: E64/10/50-3F4-A1600-P.pdf
E64/10/50-3F4-A630-E
E64/10/50-3F4-A630-E
Prenesi: E64/10/50-3F4-A630-E.pdf
E64/10/50-3F36-A1600-E
E64/10/50-3F36-A1600-E
Prenesi: E64/10/50-3F36-A1600-E.pdf
Prenesi: E64/10/50-3F36-A1000-P.pdf
E64/10/50-3F4-A1000-E
E64/10/50-3F4-A1000-E
Prenesi: E64/10/50-3F4-A1000-E.pdf
E64/10/50-3F36-A630-E
E64/10/50-3F36-A630-E
Prenesi: E64/10/50-3F36-A630-E.pdf
E64/10/50-3F4-A1600-E
E64/10/50-3F4-A1600-E
Prenesi: E64/10/50-3F4-A1600-E.pdf
E64/10/50-3F4-A630-P
E64/10/50-3F4-A630-P
Prenesi: E64/10/50-3F4-A630-P.pdf
Prenesi: E64/10/50-3F36-A1000-E.pdf
E64/10/50-3F4-A1000-P
E64/10/50-3F4-A1000-P
Prenesi: E64/10/50-3F4-A1000-P.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika