EP13-3F36
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EP13-3F36
Proizvajalec / znamka: FERROXCUBE
Opis izdelka EP AND EPX CORES 2PC SET
Podatkovni listi: EP13-3F36.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EP13-3F36
Številka dela EP13-3F36 Proizvajalec FERROXCUBE
Opis EP AND EPX CORES 2PC SET Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97130 pcs Podatkovni list EP13-3F36.pdf
Premer 12.80mm Toleranca ±25%
Paket naprave za dobavitelja EP 13 Serija *
Minimalni presek jedra (Amin) mm² 14.9 Material 3F36
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Dolžina 13.00mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 9.00mm
Gap Ungapped Dokončaj Uncoated
Učinkovit magnetni volumen (Ve) mm³ 472 Učinkovita dolžina (le) mm 24.2
Učinkovito območje (Ae) mm² 19.5 Premer -
Osnovni tip EP Osnovni faktor (ΣI / A) mm1 1.24
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
EP14
EP14
Proizvajalci: Knowles Voltronics
Opis: CAP TRIMMER 0.8-14PF 125V HZT TH