PLT14/5/1.5-4F1
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLT14/5/1.5-4F1
Proizvajalec / znamka: FERROXCUBE
Opis izdelka PLANAR E CORES
Podatkovni listi: PLT14/5/1.5-4F1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLT14/5/1.5-4F1
Številka dela PLT14/5/1.5-4F1 Proizvajalec FERROXCUBE
Opis PLANAR E CORES Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 192997 pcs Podatkovni list PLT14/5/1.5-4F1.pdf
Premer 5.00mm Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja PLT 14 x 5 x 1.5 Serija *
Druga imena 432202093851
BF7PL0140501F100PP
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Dolžina 14.00mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 1.50mm Gap -