PLT20/14/2/S-3F46
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLT20/14/2/S-3F46
Proizvajalec / znamka: FERROXCUBE
Opis izdelka EQ CORES
Podatkovni listi: PLT20/14/2/S-3F46.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1152 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLT20/14/2/S-3F46
Številka dela PLT20/14/2/S-3F46 Proizvajalec FERROXCUBE
Opis EQ CORES Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 131852 pcs Podatkovni list PLT20/14/2/S-3F46.pdf
Premer 2.30mm Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja PLT 20 x 14 x 2 Serija *
Material 3F46 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Dolžina 20.00mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 14.00mm Gap -