RM10/ILP-3F4-A400
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RM10/ILP-3F4-A400
Proizvajalec / znamka: FERROXCUBE
Opis izdelka RM CORES 2PC SET
Podatkovni listi: RM10/ILP-3F4-A400.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RM10/ILP-3F4-A400
Številka dela RM10/ILP-3F4-A400 Proizvajalec FERROXCUBE
Opis RM CORES 2PC SET Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50664 pcs Podatkovni list RM10/ILP-3F4-A400.pdf
Premer 13.50mm Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja RM 10 x 1 Serija *
Minimalni presek jedra (Amin) mm² 89.1 Material 3F4
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Dolžina 28.50mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Faktor induktivnosti (Al) 400nH
Višina 18.60mm Gap Gapped