RM12/I-3C97-A400
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RM12/I-3C97-A400
Proizvajalec / znamka: FERROXCUBE
Opis izdelka RM CORES 2PC SET
Podatkovni listi: RM12/I-3C97-A400.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RM12/I-3C97-A400
Številka dela RM12/I-3C97-A400 Proizvajalec FERROXCUBE
Opis RM CORES 2PC SET Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24570 pcs Podatkovni list RM12/I-3C97-A400.pdf
Premer 16.10mm Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja RM 12 Serija *
Minimalni presek jedra (Amin) mm² 125 Material 3C97
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Dolžina 37.40mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Faktor induktivnosti (Al) 400nH
Višina 24.50mm Gap Gapped