RM4/I-3F36-A63
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RM4/I-3F36-A63
Proizvajalec / znamka: FERROXCUBE
Opis izdelka RM CORES 2PC SET
Podatkovni listi: RM4/I-3F36-A63.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RM4/I-3F36-A63
Številka dela RM4/I-3F36-A63 Proizvajalec FERROXCUBE
Opis RM CORES 2PC SET Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84217 pcs Podatkovni list RM4/I-3F36-A63.pdf
Premer 9.80mm Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja RM 4 Serija *
Minimalni presek jedra (Amin) mm² 11.5 Material 3F36
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Dolžina 11.00mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Faktor induktivnosti (Al) 63nH
Višina 10.40mm Gap Gapped