RM5/I-3F46-A160
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RM5/I-3F46-A160
Proizvajalec / znamka: FERROXCUBE
Opis izdelka RM CORES 2PC SET
Podatkovni listi: RM5/I-3F46-A160.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RM5/I-3F46-A160
Številka dela RM5/I-3F46-A160 Proizvajalec FERROXCUBE
Opis RM CORES 2PC SET Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90432 pcs Podatkovni list RM5/I-3F46-A160.pdf
Premer 12.30mm Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja RM 5 Serija *
Minimalni presek jedra (Amin) mm² 18.1 Material 3F46
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Dolžina 14.90mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Faktor induktivnosti (Al) 160nH
Višina 10.40mm Gap Gapped