07145-SP036
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
07145-SP036 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 07145-SP036
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka POWER CORD W/PLUG FAN 45DEG 36"
Podatkovni listi: 07145-SP036.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 07145-SP036
Številka dela 07145-SP036 Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis POWER CORD W/PLUG FAN 45DEG 36" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81674 pcs Podatkovni list 07145-SP036.pdf
Žični merilnik 18 AWG Voltage Rating 125V
Style Female Receptacle to Male Plug Serija -
Druga imena 07145SP036
CR365
delovna temperatura 105°C
Število vodnikov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Dolžina 36.0" (914.4mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ustreza velikosti terminala 4.5 x 2.5 Lastnosti -
Trenutna ocena 10A Vrsta kabla SPT-1
Oznake odobritve cUL, UL 2. priključek NEMA 1-15 Plug
1. priključek Fan Terminal Receptacle 45°
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis: 20CKT .050 LFH PLG STK
Na zalogi: 4578 pcs
Prenesi: 0714770003.pdf
RFQ
Opis: LFH PLUG INSERT MOLD 20CKT
Na zalogi: 4388 pcs
Prenesi: 0714770002.pdf
RFQ
Proizvajalci: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis: POWER CORD FAN 45DEG ANGLE 60"
Opis: CONN D-TYPE PLUG 80POS PNL MNT
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN CORD 80"
07145-60P
07145-60P
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN CORD W/ WALL PLUG 60"
Prenesi: 07145-60P.pdf
Opis: CONN D-TYPE RCPT 80POS PNL MNT
07145-SP024
07145-SP024
Opis: POWER CORD W/PLUG FAN 45DEG 24"
Prenesi: 07145-SP024.pdf
07145-SP072
07145-SP072
Opis: POWER CORD W/PLUG FAN 45DEG 72"
Prenesi: 07145-SP072.pdf
Opis: POWER CORD FAN 45DEG ANGLE 80"
Opis: FAN CORD W/ WALL PLUG 6"
Prenesi: 07145-6P.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika