07190-SP036
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
07190-SP036 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 07190-SP036
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka POWER CORD W/PLUG FAN R/A 36"
Podatkovni listi: 07190-SP036.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 07190-SP036
Številka dela 07190-SP036 Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis POWER CORD W/PLUG FAN R/A 36" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77675 pcs Podatkovni list 07190-SP036.pdf
Žični merilnik 18 AWG Voltage Rating 125V
Style Female Receptacle to Male Plug Serija -
Druga imena 07190SP036
CR368
delovna temperatura 105°C
Število vodnikov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Dolžina 36.0" (914.4mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ustreza velikosti terminala 4.5 x 2.5
Lastnosti - Trenutna ocena 10A
Vrsta kabla SPT-1 Oznake odobritve cUL, UL
2. priključek NEMA 1-15 Plug 1. priključek Fan Terminal Receptacle 90°, Right Angle
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis: POWER CORD FAN RIGHT ANGLE 60"
Na zalogi: 66599 pcs
Prenesi: 07190-60.pdf
RFQ
07190-72P
07190-72P
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN CORD W/ WALL PLUG 72"
Na zalogi: 14173 pcs
Prenesi: 07190-72P.pdf
RFQ
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: CONN TERM BLK FEED THRU 14-30AWG
Prenesi: 0719032.pdf
Opis: POWER CORD FAN RIGHT ANGLE 80"
Proizvajalci: Phoenix Contact
07190-SP024
07190-SP024
Opis: POWER CORD W/PLUG FAN R/A 24"
Prenesi: 07190-SP024.pdf
Opis: POWER CORD FAN RIGHT ANGLE 50"
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN CORD 80"
Opis: CONN TERM BLK FEED THROUGH GREEN
07190-SP072
07190-SP072
Opis: POWER CORD W/PLUG FAN R/A 72"