17-HSD650B-L
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 17-HSD650B-L
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka CBL TIE LOCKING BK 250LB 2.13'
Podatkovni listi: 17-HSD650B-L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 17-HSD650B-L
Številka dela 17-HSD650B-L Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis CBL TIE LOCKING BK 250LB 2.13' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2563 pcs Podatkovni list 17-HSD650B-L.pdf
Tip žice / kabla Standard, Locking Premer 0.488" (12.40mm)
Natezno trdnost 250 lbs (113.40 kg) Serija 17
Pakiranje 50 per Pkg Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Dolžina - Približna 25.50"
Dolžina - Dejanska 2.133' (650.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti UV Resistant natančen opis Standard, Locking Black 7.68" (195.00mm) 0.488" (12.40mm) 250 lbs (113.40 kg) 2.133' (650.00mm)
Barva Black Premer snopa 7.68" (195.00mm)