17-M150B-M
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
17-M150B-M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 17-M150B-M
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka CBL TIE LOCKING BK 18LB 5.9"
Podatkovni listi: 17-M150B-M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 17-M150B-M
Številka dela 17-M150B-M Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis CBL TIE LOCKING BK 18LB 5.9" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5302555 pcs Podatkovni list 17-M150B-M.pdf
Tip žice / kabla Standard, Locking Premer 0.098" (2.50mm)
Natezno trdnost 18 lbs (8.16 kg) Serija 17
Pakiranje 1000 per Pkg Druga imena Q734
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Dolžina - Približna 6.00" Dolžina - Dejanska 0.492' (150.00mm, 5.91")
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti UV Resistant
natančen opis Standard, Locking Black 1.44" (36.60mm) 0.098" (2.50mm) 18 lbs (8.16 kg) 0.492' (150.00mm, 5.91") Barva Black
Premer snopa 1.44" (36.60mm)