17-M260B-C
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
17-M260B-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 17-M260B-C
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka CBL TIE LOCKING BK 18LB 10.24"
Podatkovni listi: 17-M260B-C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 17-M260B-C
Številka dela 17-M260B-C Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis CBL TIE LOCKING BK 18LB 10.24" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1092730 pcs Podatkovni list 17-M260B-C.pdf
Tip žice / kabla Standard, Locking Premer 0.098" (2.50mm)
Natezno trdnost 18 lbs (8.16 kg) Serija 17
Pakiranje 100 per Pkg Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Dolžina - Približna 10.25"
Dolžina - Dejanska 0.853' (260.00mm, 10.24") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti UV Resistant natančen opis Standard, Locking Black 2.82" (71.60mm) 0.098" (2.50mm) 18 lbs (8.16 kg) 0.853' (260.00mm, 10.24")
Barva Black Premer snopa 2.82" (71.60mm)