21B-I155N-C
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 21B-I155N-C
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka CBL TIE PUSH MT NT 40LB 6.1"
Podatkovni listi: 21B-I155N-C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 21B-I155N-C
Številka dela 21B-I155N-C Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis CBL TIE PUSH MT NT 40LB 6.1" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1487663 pcs Podatkovni list 21B-I155N-C.pdf
Tip žice / kabla Standard, Locking Premer 0.141" (3.58mm)
Natezno trdnost 40 lbs (18.14 kg) Serija 21
Pakiranje 100 per Pkg Druga imena Q811
Tip montaže Push Mount, Arrowhead Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Dolžina - Približna 6.00" Dolžina - Dejanska 0.509' (155.00mm, 6.10")
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis Standard, Locking Natural 1.49" (37.85mm) 0.141" (3.58mm) 40 lbs (18.14 kg) 0.509' (155.00mm, 6.10") Barva Natural
Premer snopa 1.49" (37.85mm)