22-H200B-C
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
22-H200B-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 22-H200B-C
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka CBL TIE SS316 350LB 7.87"
Podatkovni listi: 22-H200B-C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 22-H200B-C
Številka dela 22-H200B-C Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis CBL TIE SS316 350LB 7.87" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21957 pcs Podatkovni list 22-H200B-C.pdf
Tip žice / kabla Standard, Locking Premer 0.311" (7.90mm)
Natezno trdnost 350 lbs (158.76 kg) Serija 22
Pakiranje 100 per Pkg Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Stainless Steel 316
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Dolžina - Približna 7.75"
Dolžina - Dejanska 0.656' (200.00mm, 7.87") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis Standard, Locking Silver 2.44" (61.90mm) 0.311" (7.90mm) 350 lbs (158.76 kg) 0.656' (200.00mm, 7.87")
Barva Silver Premer snopa 2.44" (61.90mm)