22-S290D-C
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
22-S290D-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 22-S290D-C
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka CBL TIE SS316/EPOXY 200LB 11.42"
Podatkovni listi: 22-S290D-C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 22-S290D-C
Številka dela 22-S290D-C Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis CBL TIE SS316/EPOXY 200LB 11.42" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25484 pcs Podatkovni list 22-S290D-C.pdf
Tip žice / kabla Standard, Locking Premer 0.181" (4.60mm)
Natezno trdnost 200 lbs (90.72 kg) Serija 22
Pakiranje 100 per Pkg Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Stainless Steel 316, Epoxy Coated
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Dolžina - Približna 11.50"
Dolžina - Dejanska 0.951' (290.00mm, 11.42") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis Standard, Locking Silver 3.57" (90.60mm) 0.181" (4.60mm) 200 lbs (90.72 kg) 0.951' (290.00mm, 11.42")
Barva Silver Premer snopa 3.57" (90.60mm)