716W-X2/01
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
716W-X2/01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 716W-X2/01
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PANEL
Podatkovni listi: 716W-X2/01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 716W-X2/01
Številka dela 716W-X2/01 Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PANEL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 148329 pcs Podatkovni list 716W-X2/01.pdf
Napetost - UL 250VAC Napetost - IEC 250VAC
Prekinitev Solder Eyelet Funkcije preklopov -
Serija 716W Debelina plošče 0.031" ~ 0.059" (0.79mm ~ 1.50mm)
Mere izreza plošče Rectangular - 32.60mm x 25.30mm Pakiranje Bulk
Druga imena 716WX201
Q224
Število pozicij 3
Tip montaže Panel Mount, Snap-In Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection - Držalo varovalk, predal -
Varovalka No Vrsta filtra Unfiltered - Commercial
Trenutni - UL 15A Trenutna - IEC 10A