FAD1-06025CSHW12
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FAD1-06025CSHW12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FAD1-06025CSHW12
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.FAD1-06025CSHW12.pdf2.FAD1-06025CSHW12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FAD1-06025CSHW12
Številka dela FAD1-06025CSHW12 Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37350 pcs Podatkovni list 1.FAD1-06025CSHW12.pdf2.FAD1-06025CSHW12.pdf
Premer 25.00mm Utež 0.117 lb (53.07g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.207 in H2O (51.6 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H Serija FAD1-06025
RPM 4500 RPM Moč (Watts) 1.56W
delovna temperatura 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Hrup 36.3 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Plastic
Material - rezilo Plastic Lifetime @ Temp. -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.130A Vrsta ležaja Sleeve