FAD1-08015CSHW12
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FAD1-08015CSHW12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FAD1-08015CSHW12
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.FAD1-08015CSHW12.pdf2.FAD1-08015CSHW12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
675 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FAD1-08015CSHW12
Številka dela FAD1-08015CSHW12 Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30726 pcs Podatkovni list 1.FAD1-08015CSHW12.pdf2.FAD1-08015CSHW12.pdf
Premer 15.00mm Utež 0.137 lb (62.14g)
Napetostni razpon 10.8 ~ 13.2VDC Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.122 in H2O (30.4 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 80mm L x 80mm H Serija FAD1-08015
RPM 3200 RPM Moč (Watts) 1.08W
delovna temperatura 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Hrup 34.4 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Plastic
Material - rezilo Plastic Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.090A